​ Україна хоче спростити розмитнення автомобілів

Опубліковано: 04.08.2020. Автор: .

​ Україна хоче спростити розмитнення автомобілів

Офіс простих рішень і результатів (ОПРР) оприлюднив спрощений сценарій розмитнення автомобілів на іноземних номерах. На сторінці організації сказано, що процес розмитнення повинен проходити без участі брокера. Головна суть такої ідеї – зменшити структурні підрозділи до Митної та Прикордонної служб.

Станом на сьогоднішній день, пакет документів для оформлення автомобіля складається з 26 найменувань. Сюди входять декларації, сертифікати, договори. Організація ж пропонує залишити два документа – транспортний документ товару і інвойс, пише Перший діловий.

Також в ОПРР пропонують розмитнювати транспорт, не прив’язуючись до його вартості.

Нагадаємо, що політики в Раді змагаються в популізмі – вносять законопроєкти на підтримку «євробляхерів». Але поліція все одно може штрафувати власників авто на іноземній реєстрації.

Також раніше в парламенті зареєстрували законопроєкт № 3542 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за перевищення терміну тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування». За ідеєю автора документа, власників «євроблях» тимчасово не штрафуватимуть за несвоєчасне розмитнення авто.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...