Харків та Костопільський район потрапили у «червону» зону поширення коронавірусу

Опубліковано: 07.08.2020. Автор: .

Харків та Костопільський район потрапили у «червону» зону поширення коронавірусу

Центр громадського здоров’я МОЗ оприлюднив оновлену карту поділу України на зони поширення COVID-19. Відповідно до них, Тернопіль потрапив у «зелену» зону епідемічної небезпеки, а Харків перемістився з «зеленої» зони в «червону» і тепер там з наступного тижня повинні посилити карантинні обмеження.

Крім Харкова, в «червону» зону потрапив Костопільський район Рівненської області, а Луцьк з «червоного» став «помаранчевим».

Кіцманський район Чернівецької області за тиждень не поліпшив показники – і залишається в «червоній» зоні за рівнем епідемічної небезпеки.

У «жовтій» зоні продовжує залишатися Закарпатська область. Також в «жовтій» зоні знаходяться кілька районів з Чернігівської, Житомирської, Тернопільської, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Волинської областей.

«Помаранчева» зона в декількох районах Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

Нагадаємо, що в Україні зафіксовано новий добовий антирекорд – ще 1453 випадки зараження коронавірусом. Всього з початку пандемії в країні захворіли 78 261 людина, 43 055 – одужали, 1 852 – померли.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...