Засновники об’єднання «Свідомий вибір» — про Дубно, і не тільки

Опубліковано: 11.08.2020. Автор: . Рівненська область

Засновники об’єднання «Свідомий вибір» — про Дубно, і не тільки

Лише місяць тому у Дубні Наталією Іваницькою та Владиславом Корженевським була зареєстрована Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Свідомий вибір». Але про себе її засновники та учасники, а це молоді і талановиті дубенчани, заявили досить креативно — вони створили відеокліп «Це моє Дубно» як музичний подарунок своїм землякам до 920-річчя міста. Цей музичний твір розповідає і про історію міста, і про його сьогодення.

А сьогодні Наталія Іваницька та Владислав Корженевський — гості редакції «Рівне Вечірнє». У розмові із журналістом Владом Ісаєвим вони не тільки розповіли про те, як створювали відеокліп, а й про те, як виникла ідея створити громадську організацію.

Про інші, не менш цікаві, проєкти цього об’єднання, які вже реалізовані, і такі, на які ще варто чекати мешканцям Дубна, детальніше дивіться у відео.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...