Паспорт громадянина України у формі книжечки будуть поступово виводити з обігу

Опубліковано: 12.08.2020. Автор: .

Паспорт громадянина України у формі книжечки будуть поступово виводити з обігу

Кабмін пропонує Раді прийняти законопроєкт у якому паспорт книжечка буде поступово виводитися з обслуговування. Про це повідомляє у своєму Телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко.

Отже, якщо настане час, коли потрібно вклеювати нове фото у паспорт, документ у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видати тільки у формі пластикових карт.

Таким чином, якщо людині ще не виповнилося 25 років – то видадуть новий паспорт, замість того, щоб вклеювати туди фотографію по досягненню 25-річного віку. Якщо в 25-річному віці вже вклеєне фото в старий паспорт, то новий видадуть при досягненні 45-річного віку.

Якщо ж вклеєна нова фотографія при досягненні 45-річного віку – паспорт українця у вигляді книжечки буде безстроковим. Незважаючи на нововведення, обмінювати документ не потрібно.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...