В Одесі помер найстаріший практикуючий лікар України, якому було 102 роки

Опубліковано: 13.08.2020. Автор: . Одеська область

В Одесі помер найстаріший практикуючий лікар України, якому було 102 роки

Вчора, 12 серпня, в Одесі на 103-му році життя помер Петро Петросян, відомій  лікар-дерматовенеролог. Про це повідомили в міськраді, підкреслюючи, що Петро Асланович був найстарішім практикуючим медиком в Україні.

Петро Петросян народився в маленькому селі в Нагірному Карабасі. У 1942 році закінчив Азербайджанський медичний інститут. Учасник Другої світової війни, відзначений багатьма нагородами. Полковник медичної служби у відставці, заслужений лікар України, який мав вищу кваліфікаційну категорію за спеціалізацією «Дерматовенерологія». Автор 25 наукових робіт і 10 раціоналізаторських пропозицій.

За плечима у Петра Аслановича – 78 років трудового стажу. Після закінчення війни Петро Петросян працював в Одеському військовому госпіталі, а потім – у медичному центрі на Жуковського, 30. Він навіть не думав про вихід на пенсію.

Коли Петру Петросяну виповнилося 100 років, він відкрив секрети свого довголіття.

Це передано мені на генетичному рівні: мій дід прожив 80 років, батько – 89, а мати – 92 роки, – сказав тоді ювіляр.

Головним секретом активного життя Петро Асланович вважав працю. Дружна сім’я також внесла свою лепту в його довголіття, оточивши Петра Асланович теплом і турботою. Дочка Веста Петрівна завжди була поруч з батьком. Син – Армен Петросян – відомий в Одесі лікар-кардіолог. У старійшини вітчизняної медицини також залишилися внуки і правнуки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...