У Києві на «Площі зірок» відкрили зірку художнику Іванові Марчуку

Опубліковано: 14.08.2020. Автор: . Київська область

У Києві на «Площі зірок» відкрили зірку художнику Іванові Марчуку

Вчора, 13 серпня, на «Площі зірок», яка є символом визнання, підтримки і популяризації національної культури, мистецтва і спорту, з’явилася зірка легенди українського живопису, народного художника України, генія сучасності – Івана Марчука. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Іван Марчук — почесний громадянин міста Києва. Його знають в Австралії, у США, де в Чикаго відкрили картинну галерею Івана Марчука як філіал майбутнього Музею Івана Марчука, – сказав на відкритті голова Ради почесних громадян міста Києва, політичний діяч, член-кореспондент АМНУ Микола Поліщук.

Він розповів, що за ініціативи Ради почесних громадян та Київської фундації культури навесні цього року комісії з питань власності та з питань культури Київської міськради ухвалили рішення відкрити Музей Івана Марчука на вулиці Сагайдачного, 20/2, і тепер справа – за Київрадою.

У Києві на «Площі зірок» відкрили зірку художнику Іванові Марчуку

На відкритті художнику вручили копію таблички із зіркою. Сам Марчук розповів, що побував зі своїми виставками на п’яти континентах.

Талант мій належить людству. Україна його не може присвоїти. Мені вже були пропозиції відкрити музей у Туреччині й Литві, бо Україна ще спить… Але Музей у Києві належатиме світові, тому що до Києва будуть приїздити, як приїжджають до Музею Гогена в Амстердамі, приносячи місту мільйони. Люди хочуть бачити мої картини, та я не можу всіх запросити до майстерні, щоб показати, – сказав Марчук.

Він додав, що сприймає сьогоднішнє свято як передмову до майбутньої події — відкриття музею, а також як доказ того, що українці його шанують, і висловив сподівання, що наступного року в Києві відбудеться його ювілейна виставка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...