Верховна Рада України взялася за боржників комунальних послуг

Опубліковано: 16.08.2020. Автор: .

Верховна Рада України взялася за боржників комунальних послуг
Фото ілюстративне.

Сьогодні українці значно наростили свої борги за комунальні послуги. Відтак, у Верховній Раді розробили проєкт закону №3613, у разі схвалення якого громадянам доведеться або погасити свої борги, або скласти договір про реструктуризацію боргів. Інакше людину чекає суд.

Зазначається, якщо українець заборгував державі, то з працюючої людини зніматимуть 25 відсотків від його окладу, з пільговика – 20 відсотків пільги. Через п’ять років терміни реструктуризації потрібно буде продовжувати, про це інформує Перший діловий.

Однак, якщо борги накопичилися протягом року – до цієї суми додадуть ще 20 відсотків штрафу, якщо двох років – 30 відсотків, трьох років – 50 відсотків.

Окрім того, у разі суду відрахування від зарплати складуть вже не 25, а 50 відсотків. Також суд може накласти арешт на майно боржника (якщо борг перевищує 94 460 гривень), наголошується у повідомленні.

Також, крім конфіскації майна, для боржників може діяти заборона виїзду за кордон, користування зброєю, полювання.

Раніше повідомлялося, що Мінфін вимагає посилення покарання для громадян України, які прострочили платежі за комунальні послуги.

Глава Мінфіну підписав Меморандум з Міжнародним валютним фондом, за умовами якого передбачається посилення санкцій проти боржників. Також відзначається, що при несплаті боргів за комунальні послуги жорсткіші санкції очікують українців з 1 жовтня 2020 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...