За рік міністр внутрішніх справ Арсен Аваков роздав більше трьохсот нагородних стволів

Опубліковано: 16.08.2020. Автор: .

За рік міністр внутрішніх справ Арсен Аваков роздав більше трьохсот нагородних стволів
Фото ілюстративне.

Зокрема, Аваков за час президентства Володимира Зеленського роздав 335 одиниць вогнепальної зброї. З них 242 були вручені в 2019 році, а 93 – в поточному. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначено, що з травня 2019 року, коли новий президент вступив на посаду, по червень 2020 року міністр внутрішніх справ нагородив 335 осіб відомчою заохочувальною відзнакою «Вогнепальна зброя».

У той ж час Офіс президента на запит видання «РБК-Україна» повідомив, що Зеленський, в свою чергу, за час свого президентства взагалі не роздавав зброї.

Нагородження відзнакою «Іменна вогнепальна зброя» в запитуваний період не здійснювалося, – йдеться у відповіді ОП.

Тим часом в Міноборони агентству на питання про роздане міністрами за рік зброї повідомили, що нагороджувати «вогнестрілом» може тільки глава держави.

Право нагородження «Іменною вогнепальною зброєю» належить до компетенції президента України. Також повідомляю, що в Міністерстві оборони України відсутня будь-яка інформація про нагородження цивільних або службових осіб відзнакою президента України «Іменна вогнепальна зброя», – йдеться у відповіді на запит.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...