Київ посилює карантин: що відсьогодні заборонено

Опубліковано: 17.08.2020. Автор: . Київська область

Київ посилює карантин: що від сьогодні заборонено

Згідно із новими правилами карантинного зонування, столиця потрапила у «жовту» зону. Тож від сьогодні, 17 серпня, у Києві запроваджуються посилені карантинні обмеження. Відповідне рішення було прийняте Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через зростання кількості хворих на COVID-19.

Столиця України повернула низку карантинних обмежень, оскільки заповненість ліжок у медичних закладах, де лікують заражених коронавірусною інфекцією, перевищила 50%, повідомляє УНІАН. Наразі Київ, як зазначив столичний міський голова Віталій Кличко, готує медичні заклади «другої хвилі» для прийому та лікування хворих на COVID-19.

У столиці будуть посилені обмеження та заборони, відповідно до визначених урядом вимог щодо нового епідемічного зонування. Заборонено, зокрема, буде:

  • перебувати у громадських спорудах, громадському транспорті без надітих засобів індивідуального захисту – масок;
  • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • проводити масові (культурні, спортивні, розважальні, релігійні, рекламні) заходи за участі більш ніж однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі;
  • заповненість залів кінотеатрів та закладів культури більш ніж на 50% місць;
  • перевезення громадським транспортом кількості пасажирів, що перевищує число місць для сидіння.

Нагадаємо, уряд продовжив дію карантину в Україні до 31 серпня, застосувавши при цьому певні нововведення. Так, із 1 серпня запрацювали нові правила карантину, які передбачають поділ усіх регіонів на чотири зони – «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону», залежно від епідеміологічної ситуації в кожному окремо взятому. Найм’якіші обмеження – у «зеленій» зоні, найбільш жорсткі очікують регіони «червоної» зони.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...