Місцеві вибори в Україні можуть перенести через пандемію COVID-19, – Ляшко

Опубліковано: 17.08.2020. Автор: .

Місцеві вибори в Україні можуть перенести через пандемію Covid 19, – Ляшко

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, розповів, яку епідеміологічну ситуацію в Міністерстві охорони здоров’я прогнозують на жовтень, коли в Україні повинні пройти місцеві вибори. Про це повідомив під час програми «Україна обирає».

Якщо 50% території буде в «червоній» зоні, то це буде підставою для того, щоб серйозно задуматися про доцільність проведення масових заходів, у тому числі і виборів, – сказав головний санлікар.

Ляшко додав, що Україна орієнтується на Польщу, яка перенесла вибори президента через пандемію COVID-19.

Їх чіткі рекомендації показали, що дотримання санітарних норм не впливає на збільшення випадків коронавірусу, – зазначив Ляшко.

На питання, чи розглядається в МОЗ хоча б гіпотетично питання перенесення виборів через пандемію, адже на жовтень прогнозується друга хвиля коронавірусу, Ляшко відповів, що все буде видно в середині жовтня.

Зазвичай жовтень – це місяць початку сезону захворювань на грип та ГРВІ, але рік від року по-різному починається – це жовтень або листопад, на жаль, ми чітко прогнозувати не будемо. Все буде видно на початку – в середині жовтня, – додав Ляшко.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...