Помер у Львові перший пацієнт, якому в Україні пересадили підшлункову залозу

Опубліковано: 18.08.2020. Автор: . Львівська область

Помер у Львові перший пацієнт, якому в Україні пересадили підшлункову залозу,
Фото ілюстративне.

Днями раптово помер пацієнт, якому у Львові пересадили підшлункову залозу. Про це повідомили на сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Пацієнтові забезпечили цілодобовий супровід та контроль з боку іноземних колег, проте врятувати чоловіка не вдалося.

Ми робили все, від нас залежне, аби Андрій відновився після операції, – наголосили медики.

Тривалий час стан чоловіка був стабільним:  нирка починала працювати, підшлункова залоза також. Втім, раптово показники стрімко погіршилися, судини затромбувалися і ані операція, ані подальша реанімація уже не мали ефекту.

Трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів. Світова статистика говорить про те, що кожен третій пацієнт після такої операції не виживає, у той час як два інші отримують шанс жити повноцінно. Ми щиро хотіли, аби цей шанс був і у Андрія. На жаль, доля вирішила інакше, – акцентували лікарі.

Додамо, що за останні дев’ять місяців львівські хіруги за допомогою колег з Інституту серця та Німеччини спершу у Ковелі, а потім і у Львові, успішно трансплантували 11 нирок і чотири серця. Раніше у лікарні ШМД міста Львова пересадили донорське серце та нирки мешканцям Житомирщини, Києва та Тернополя.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...