«Жорсткий троллінг ворога»: волонтери відправили бойовикам запрошення на концерт Кобзона

Опубліковано: 19.08.2020. Автор: .

«Жорсткий троллінг ворога»: волонтери відправили бойовикам запрошення на концерт Кобзона

До Дня Незалежності України представники «Третьої сили» провели інформаційну акцію на передовій ООС. Понад 4 тисячі листівок відправили до позицій російських незаконних формувань за допомогою синьо-жовтих кульок, наповнених воднем, повідомляє «Радіо Свобода».

«Вантаж» запустили з району Водяного Донецької області, волонтери задумали таку акцію як «жорсткий троллінг ворога». Серед 4 тисяч листівок є запрошення на концерт Йосипа Кобзона, який помер в 2018 році. На ній також зображені вбиті ватажки бойовиків: Олександр Захарченко, Михайло Толстих (Гіві), Арсеній Павлов (Моторола).

Рядовим солдатам автори листівок підказують, що все ще в силі програма СБУ «На тебе чекають вдома», і кращий вибір зараз – здатися українським військовим. Нагадують листівки і про те, що Донбас – це Україна.

Завдяки механізму, що складається з будильника та «електронного сірника», коробка з вантажем розкрилася cаме у визначеному місці.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...