«Залиште душу Андрія в спокої і не заздріть!» Мати Кузьми Скрябіна емоційно прокоментувала скандал, який розгорівся після присудження йому звання Героя України

Опубліковано: 20.08.2020. Автор: .

«Залиште душу Андрія в спокої і не заздріть!» Мати Кузьми Скрябіна емоційно прокоментувала скандал, який розгорівся після присудження йому звання Героя України
Ольга Кузьменко.

Днями, у день народження співака Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін», який загинув у ДТП в 2015 році, Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв йому звання Героя України. Не всі українці однозначно сприйняли цю новину – багатьох вона обурила.

В указі Президента Зеленського вказано, що Андрій Кузьменко отримав звання за «визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність».

Аргументів у противників нагородження артиста було одразу декілька. По-перше, опоненти не погодилися з тим, що найвищу державну відзнаку під час війни дали не військовому, а музиканту. По-друге, Кузьмі у соцмережах згадали і його участь в агітаційних концертах на підтримку Віктора Януковича під час виборів 2004 року, що завершилися першим Майданом.

Мати артиста – Ольга Кузьменко не витримала таких нападів на її сина і звернулася до противників нагородження у Facebook:

Заспокойтеся, дихайте глибоко, не заздріть…  Дбайте про своїх дітей, виховуйте їх без злоби і заздрості до ближнього, бо ваш поганий приклад накладе на їх долю паскудний  слід…

А Андрія душу, і мою залиште в спокої, бо не вам судити… Хто ви такі в цьому житті? Праведники….??!  Герої..?  Судді?  Тільки Бог зараз суддя для Андрія і його земних справ.   Заспокойтеся всі – і ліві, і праві, і подивіться на себе в дзеркало. Попробуйте піти його стежкою і повторити бодай би йоту з того, що він встиг  зробити  за своє коротке буття…

Попри всі ваші злобні випади проти мого сина – не дай вам Боже втратити дитину, так, як втратила я, чи втратили матері своїх дітей на фронті!!!  Схаменіться, не робіть шоу  по ТВ-каналах, де ви просиджуєте марно годинами, безрезультатно.

Ваша балаканина нікого вже не цікавить. Я дивлюся на вас як на невдах, які заздрять навіть мертвим.

Мені вас жаль… Це виглядає нікчемно! , – написала пані Ольга.

А також додала, що «Андрій ніколи і нікого не просив про нагороди, ніколи не співав оди президентам, вони знайшли його самі, від кардинально різних людей».

Зупиніться, витріть слину і починайте діяти, може, і ви послужите Україні не словоблудієм, а ділом…, – написала мати співака.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...