«Рагулі, які повилазили невідомо звідки»: Сніжана Єгорова цинічно образила українських воїнів

Опубліковано: 21.08.2020. Автор: .

«Рагулі, які повилазили невідомо звідки»: Сніжана Єгорова цинічно образила українських воїнів
Колаж: РБК - Україна.

Відома телеведуча зробила резонансну заяву і вляпалася в черговий скандал. За словами Єгорової, герої, які готові віддати життя за країну, схожі на наркоманів, які готові віддати все за дозу. Про це вона заявила в інтерв’ю для Youtube-каналу ПРЯМО_TALK.

Єгорова вважає, що «ці люди ніколи нічому не вчилися, чи не вкладалися і не прагнули ні до чого, тому вони просто готові пожертвувати своїм життям», що їхні подвиги – це «висока суїцидальна готовність». У своїх висловах актриса була максимально цинічною, порівнявши воїнів «з наркоманами, які за дозу готові життя продати, кров віддати останню».

Все що пропонується останнім, постмайданним часом, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої, ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють суржиком. І готові своє життя покласти… Своє життя, яке? Життя, яке собою нічого не представляє, – сказала Єгорова в ефірі. – Так, це подвиг, можливо. Може бути, це висока суїцидальна готовність. Коли людина не бачить перспектив у своєму житті і це життя не представляє для неї цінність.

Також Єгорова дозволила собі порівнювати людей, які жертвують життям, з наркоманами, які за дозу готові «життя продати».

Висловлювання Єгорової викликали величезний резонанс в мережі. В коментарях обурені українці не розуміють, як таке можна говорити.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...