Лукашенко заявив, що йому довелося привести армію в повну бойову готовність уперше за чверть століття

Опубліковано: 22.08.2020. Автор: .

Лукашенко заявив, що йому довелося привести армію в повну бойову готовність уперше за чверть століття

Президент Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, що до внутрішньої ситуації у країні «додався зовнішній чинник».

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 22 серпня у Гродно заявив, що йому довелося «вперше за чверть століття» приводити армію країни в повну бойову готовність і перекидати війська на західний напрямок. Про це повідомила пресслужба президента.

За словами президента, замість того, щоб приділити увагу питанням економіки, доводиться вирішувати «питання стабілізації ситуації».

Що мене найбільше турбує – до цієї внутрішньої ситуації додався зовнішній чинник. Ми бачимо серйозний рух військ НАТО в безпосередній близькості від наших кордонів на території Польщі і Литви, – сказав він.

15 серпня Лукашенко доручив перекинути повітряно-десантну бригаду з Вітебська у Гродно, на західний кордон країни. 16 серпня він заявив, що сусідні країни нарощують військову міць.

Нагадаємо, у Білорусі з 9 серпня після оголошення результатів президентських виборів тривають протести. Їх учасники закликають до відставки Лукашенка, чесних перевиборів і притягнення до відповідальності силовиків, які жорстоко били людей.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...