«Коли ми станем собою»: гурт «Океан Ельзи» презентував кліп на свою нову пісню

Опубліковано: 25.08.2020. Автор: .

«Коли ми станем собою»: гурт «Океан Ельзи» презентував кліп на свою нову пісню

Вчора, у рамках концерту до Дня Незалежності України «Океан Ельзи» презентував пісню під назвою «Коли ми станем собою», що увійде до нового альбому гурту. А сьогодні на офіційному Youtube-каналі колективу з`явився кліп до неї. У новій відеороботі «Океану Ельзи» можна побачити акторку Варвару Лущик, яка зіграла головну роль у фільмі «Гуцулка Ксеня».

Як зазначають учасники гурту, 2020 рік та пандемія коронавірусу внесли корективи в їхню роботу. Зокрема, в США залишився гітарист Владімір Опсеніца. Він працював з гуртом дистанційно, однак його партію записав клавішник Мілош Єліч. Але він зміг записати партію електрогітари у студії Нью-Йорку та передати її хлопцям онлайн .

Для запису дитячого хору зібрались діти музикантів та друзів групи. А режисером кліпу стала Анна Бурячкова.

Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх, — коментує режисер кліпу Анна Бурячкова.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...