Працівники «Рівнеоблводоканалу» замінили проблемну ділянку на Горбаківському водогоні

Опубліковано: 27.08.2020. Автор: . Рівненська область

Працівники «Рівнеоблводоканалу» замінили проблемну ділянку на Горбаківському водогоні

Сьогодні, 27 серпня, працівники «Рівнеоблводоканалу» завершили заміну понад 43 м найпроблемніших  ділянок 720-міліметрового водогону,  який збудований у 1980 році зі сталевих труб та експлуатується вже більше 30 років, повідомили на підприємстві.

На даний час водогін в окремих місцях повністю замортизований та потребує  ремонту. А найбільш аварійні ділянки – повної заміни. І свідченням тому є статистика поривів за першу половину 2020 року.

Завдяки професійним та злагодженим діям  працівників водоканалу, які працювали навіть вночі та під рясною зливою, роботу яких також ускладнювала болотиста місцевість, вдалося швидко та якісно замінити проблемну ділянку водогону.

Причому задля цього навіть не потрібно було припиняти водопостачання для мешканців міста Рівне, а для споживачів, які проживають в селах Іллін, Бабин, Горбів, Дорогобуж, Подоляни та Рясники, на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організовують підвіз чистої питної води за заявками споживачів.

На «Рівнеоблводоканалі» наголошують, що саме зараз, під час карантину, безперебійне водопостачання є важливим елементом дотримання безпеки здоров’я, що особливо важливо в умовах епідемії COVID-19.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...