Стало відомо, скільки споживачі платитимуть за газ з вересня

Опубліковано: 27.08.2020. Автор: .

Стало відомо, скільки споживачі платитимуть за газ з вересня

«Нафтогаз України» встановив ціну на газ для населення у вересні на рівні 4,7 грн за куб.м, що на 45,2% вище, ніж було попереднього місяця. У компанії кажуть, що ціна вказана з ПДВ, але без урахування вартості розподілу (доставки) газу в рамках тарифу «місячний».

Ті, хто купують газ за тарифом «місячний», тепер знатимуть вартість 1 куб.м блакитного палива до того, як почнуть його споживати. У вересні вона складе – 4,7 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу), – йдеться у повідомленні пресслужби.

При цьому для споживачів тарифу «річний» компанія має намір підвищити ціну в другій половині вересня. Перші два тижні вересня літню ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу). А з 16-го по 30 вересня ціна тарифу буде 5,24 грн за куб. м.

У «Нафтогазі» нагадали, що цей тариф передбачає, що клієнт протягом 12 місяців буде платити за газ рівними частинами.

При підключенні цього тарифу не потрібно робити ніяких передоплат і є можливість точно знати, скільки потрібно буде платити за газ на місяць, – пояснили у пресслужбі.

Скористатися тарифом «річний» можуть тільки клієнти газопостачальної компанії «Нафтогаз України», які уклали договір.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...