Без рушників, килимів і батьківських зборів: МОЗ оприлюднило перелік карантинних заборон і обмежень для дитячих садків

Опубліковано: 29.08.2020. Автор: .

Без рушників, килимів і батьківських зборів: МОЗ оприлюднило перелік карантинних заборон і обмежень для дитячих садків

Міністерство охорони здоров’я України розробило тимчасові рекомендації для дошкільних навчальних закладів щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину. Зокрема, МОЗ рекомендує обов’язково міряти температуру працівникам дитячих садочків.

На час карантину батькам заборонено заходити в приміщення дитячих садків. Згідно з рекомендаціями МОЗ, вихователі повинні вранці приймати дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. На вході в заклад адміністрація повинна організувати місце для обробки рук спиртовими антисептиками. При цьому для дітей усі протиепідемічні заходи мають бути організовані в ігровій формі.

Крім того, в дитячих садочках забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів із довгим ворсом. Заборонено заходити в приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті, проводити масові заходи та батьківські збори.

Також в закладах дошкільної освіти рекомендується розробити графік прогулянок і занять, щоб не допустити змішування груп, обмежити заняття і вправи, під час яких діти контактують між собою і використовують додатковий інвентар.

Працівники повинні регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх антисептиками кожні дві години і після відвідування громадських місць..

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...