«Хлопчикові не пощастило»: в одеській багатоповерхівці обірвався ліфт з підлітком у кабіні

Сьогодні, 29 серпня, в Одесі в житловому багатоповерховому будинку по вулиці Олександра Невського, 49, обірвалася кабіна ліфта. На той момент у ній перебував 15-річний підліток. Про це йдеться в повідомленні ДСНС.
Кабіна впала з другого поверху. Рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили двері ліфта та передали хлопчика 2004 р.н. співробітникам швидкої медичної допомоги. Після медичного огляду медична допомога та госпіталізація не знадобились, кажуть у ГУ ДСНС Одеської області.
Тим часом, за словами мешканців будинку, «подібне траплялося і раніше, проте обходилося без швидкої допомоги, а ось нині хлопчині не пощастило …», пишуть Факти.
Нагадаємо, подібні випадки, на жаль, не є рідкістю в Україні. Так, нещодавно в місті Чорноморськ Одеської області в дев’ятиповерхівці обірвався ліфт. У момент НП в кабіні підйомника знаходилася десятирічна дитина.