В Україні хочуть скоротити кількість призовників

Опубліковано: 30.08.2020. Автор: .

В Україні хочуть скоротити кількість призовників

Генштаб ЗСУ планує запропонувати скоротити кількість призовників на строкову військову службу в жовтні-грудні. Про це інформує Головне управління персоналу Генштабу ЗСУ, повідомляється на сайті Міноборони.

Нині у Генеральному штабі триває робота з якісного укомплектування Збройних Сил України рядовим та сержантським складом, яка спрямована на збільшення військовослужбовців військової служби за контрактом. Вживаються заходи щодо удосконалення порядку проходження військової служби зазначеної категорії військовослужбовців.

Крім того, Міноборони нагадало, що з 1 жовтня в старшинській і сержантському складі будуть введені нові військові звання. Зазначені склади розділять на вищий, старший і молодший.

У військкоматах продовжують удосконалювати відбір кандидатів на контрактну службу. Такий підхід позитивно позначається на кількості людей, які мають намір будувати кар’єру в Збройних силах.

Уточнюється, що з початку 2020 року контрактниками стали 25 тисяч громадян України, понад дві тисячі з яких – офіцери.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...