Навчали викрадати та ґвалтувати: харківські курсанти заблокували канал збоченця з Росії

Опубліковано: 31.08.2020. Автор: . Харківська область

Навчали викрадати та ґвалтувати: харківські курсанти заблокували канал збоченця з Росії

У Telegram-чаті, де було приблизно 1 500 учасників, активно обговорювалися насильницькі дії по відношенню до жінок. Канал заблокували 28 серпня, він пропрацював близько місяця.

Курсанти факультету кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ, які адмініструють чат-бот «Стоп-Наркотик», допомогли правоохоронцям заблокувати закритий Telegram-канал. Як повідомив KHARKIV Today декан факультету В’ячеслав Марков, на каналі пропагувалося насильство по відношенню до жінок.

Користувачі каналу ділилися один з одним порадами про вибір жертви, стеження за нею, вибір снодійних препаратів з метою «накачати» її і подальші насильницькі дії.

Це був канал в Telegram, який адміністрував громадянин Росії, – розповідає пан Марков. – Очевидно, автор – не зовсім здоровий громадянин. Він створив канал, в якому описував, як правильно вибирати жертву, знайомитися з нею, описував, як би він їй завдавав насильство. Швидше за все, якщо говорити саме про насильство, він його не здійснював, але він пропагував насильство над жінками та дітьми. Це видно на скріншотах – він виставляв фотографії двох жертв і велося обговорення, кого «помучити» першою, який у неї там ротик і так далі.

За словами співробітника ХНУВС, спочатку група була націлена на російську аудиторію. Та після появи у неї «цікавих» передплатників з України, які, за словами Маркова, поширили інформацію про канал серед українців, його аудиторія стала переважно українською.

Там було близько півтори тисячі передплатників, канал тільки недавно був створений – йому був десь місяць. За рахунок правильно сформованих скарг нам вдалося заблокувати його. Є й канали, подібні до цього, – це «Курки Харкова», «Курки Дніпра». Теж все це неправильно, беруть фотографії дівчат в Інстаграмі, – розповів декан факультету кіберполіції.

Він зазначив, що канали з подібним контентом не порушують законодавство, проте їх діяльність є неприйнятною з моральної точки зору.

На думку Маркова, такі канали створюються з метою набрати таку кількість передплатників, яка дозволить заробляти гроші за рахунок реклами.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...