Від сьогодні поїхати в Білорусь можна лише за закордонним паспортом

Опубліковано: 01.09.2020. Автор: .

Від сьогодні поїхати в Білорусь можна лише за закордонним паспортом

З 1 вересня українці зможуть в’їжджати в Білорусь тільки за закордонними паспортами. З нововведенням скоротиться час проходження прикордонного контролю громадян. Відповідну постанову ухвалив Кабінет міністрів України.

Українська влада вважає, що це зможе поліпшити захист українських громадян. У разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація зарубіжними установами тривала і складна, на відміну від оперативних процедур документування мандрівників у разі втрати закордонних паспортів.

Також буде вирішене питання проведення безпомилкової перевірки інформації про наявність обмежень на перетин кордону згідно з дорученнями уповноважених державних органів і баз Інтерполу.

Втім, повернення через Білорусь можливе і за внутрішніми паспортами.

Українці, які проживають в Білорусі і не планують найближчим часом відвідувати Україну, можуть оформити закордонні паспорти у посольстві в Мінську або генеральному консульстві в Бресті.

Жителі прикордонних районів України, як і раніше, можуть в’їжджати в Білорусь за внутрішніми паспортами або свідоцтвом про народження (неповнолітні) згідно з міжурядовою угодою від 12 грудня 1998 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...