Львівський архиєпископ кардинал Мар’ян Яворський перебуває у важкому стані

Опубліковано: 04.09.2020. Автор: .

Львівський архиєпископ кардинал Мар’ян Яворський перебуває у важкому стані

Львівський архиєпископ-емерит Мар’ян Яворський 18 серпня потрапив до лікарні у Кракові. Наступного дня йому зробили операцію і він почувався краще. Проте згодом стан єрарха знову погіршився.

Кардинал Мар’ян Яворський, львівський архиєпископ сеньйор, перебуває в лікарні у важкому стані. Прохання про сердечну молитву за Його Еміненцію. Пам’ятаймо в молитві про лікарів і медперсонал, котрі його рятують, — зазначає Львівська архидієцезія РКЦ.

Кардинал Мар’ян Яворський — сорок четвертий архиєпископ-митрополит Львівський латинського обряду і перший кардинал серед латинських Львівських архиєпископів. Був одним із найближчих співпрацівників св. Івана Павла ІІ.

Будучи єпископом і кардиналом, Мар’ян Яворський брав участь у багатьох важливих церковних заходах та в конклаві після смерті Папи Івана Павла ІІ, який обрав його наступника – Бенедикта XVI у 2005 році.

21 жовтня 2008 року Бенедикт XVI прийняв зречення з уряду львівського митрополита кардинала Мар’яна Яворського. Після цього кардинал повернувся до Польщі й оселився у Кракові.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...