Президента просять зробити вихідним день народження працівника

Опубліковано: 04.09.2020. Автор: .

Президента просять зробити вихідним день народження працівника

Відповідна петиція з’явилася на сайті глави держави вчора, 3 вересня. За добу її підтримали 95 українців із  необхідних 25 тисяч.

Автор звернення Дмитро Каламайко просить внести зміни до ст. 73 Кодексу Законів «Про працю» України, а саме внести до переліку святкових та неробочих днів день народження працівника.

Такі зміни своєю чергою зобов’яжуть роботодавця надати працівнику додатковий день для його відпочинку. Даний неробочий день не може зменшувати кількість днів щорічної оплачуваної відпустки та є оплачуваним. У разі якщо такий день припадає на вихідний, святковий або не робочий день, то він переноситься на перший робочий день після вихідних, святкових або неробочих днів, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, минулого року на сайті Президента була опублікаовна петиція із вимогою перенести Офіс Президента на окуповану територію – зокрема, у Золоте. Її  автор вважав, що перенесення ОП було б логічним з огляду на плани влади організувати відведення військ на Донбасі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...