Україна – Швейцарія: національна збірна обіграла суперника у першому матчі нового сезону Ліги націй

Опубліковано: 04.09.2020. Автор: . Львівська область

У четвер, 3 вересня, в рамках стартового матчу нового сезону Ліги націй збірна України з футболу грала з командою Швейцарії. Поєдинок пройшов у Львові без глядачів і завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Перший гол українці провели на контратаці. Тимчик пробив у воротаря, а потім опинився на підборі та віддав пас на Ярмоленка – гравець «Вест Хема» катнув м’яч у ворота п’ятою, коментує перебіг матчу zn.ua.

Швейцарія почала зі старту грати першим номером, а українцям доводилося відпрацьовувати в захисті в повному складі. Гості змогли дотиснути українців перед перервою: Сеферович завдав потужного дальнього удару в нижній кут воріт, до чого не був готовий Пятов – 1:1.

Також команди обмінялися влученнями в стійку. Малиновський пробивав здалеку з лівої, а Варгас – головою замикав подачу з флангу.

Переможний гол збірна України забила на 68-й хвилині: Зінченко завдав удару «з точки в точку» з досить гострого кута і перекинув воротаря Зоммера.

Останні хвилини були запальними, але швейцарці не змогли забити рятівний гол і зазнали поразки.

Нагадаємо, Україна в минулому сезоні розіграшу Ліги націй виступала в дивізіоні B, де посіла перше місце в групі з Чехією і Словаччиною і піднялася на дивізіон вище.

У головному дивізіоні турніру підопічним Шевченка належить також зустрітися з командами Іспанії та Німеччини. Матч з іспанцями відбудеться вже 6 вересня в Мадриді.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.