Директорка кропивницької школи написала заяву до поліції на учнів, які врятували кошеня

Опубліковано: 08.09.2020. Автор: . Кіровоградська область

Директорка кропивницької школи написала заяву до поліції на учнів, які врятували кошеня

У Кропивницькому директорка школи написала заяву про злочин на власних учнів, які намагалися врятувати маленьке кошенятко, а під час цього зламали лист шиферу і відігнули частину гнилих воріт. Натомість батьки школярів вважають, що педагоги порушили права їхніх дітей, бо влаштували публічне покарання, повідомляє ТСН.

Двотижневе кошеня потроху пізнає світ і кожні дві години отримує молочну суміш з рук своєї рятівниці. Коли голодне – дуже голосно нявчить. Саме це кілька днів тому врятувало йому життя. Кошенятко назвали Вінні — на честь ведмедика, який застряг у норі.

Цей Вінні застряг у старому сараї на території школи. Кішка десь поділася, і кошеня жалібно нявчало кілька днів. Дев’ятикласники просили персонал і вчителів відкрити сарай. Але дорослі не захотіли, кажуть школярі. Тоді підлітки взялися рятувати котика самостійно.

Ми з моєю подругою вирішили залізти на дах, там просто був знятий шифер, і подивитися, що все-таки є кошенятко і де воно там. Потім хлопчик Данило вибив залізну дошку, — розповідає учениця 9-го класу Валерія Глуханчук.

На місце одразу прибіг охоронець, потім приїхала директорка, яка викликала поліцію. Перед натовпом свідків педагоги голосно виховували підлітків. Це обурило батьків.

Є номери телефонів батьків, не варто було влаштовувати отой весь цирк. Моя дитина стояла у натовпі зі сльозами на очах і пояснювала, що вона нічого не ламала, нічого поганого зробити не хотіла, — зазначає мати учениці Олена Глуханчук.

Батьки інших дітей запропонували все полагодити, але педагоги сказали, що не треба.

Директорка школи написала заяву до поліції. Вимагає покарати дітей за пошкодження шкільного майна. Але, зізнається, мета в неї дещо інша.

Щоб діти бачили, що є поліція, що шкодити не можна, — говорить Марія Михайлова, директорка комунального закладу «Балашівська гімназія Міської ради міста Кропивницького».

У поліції кажуть — заяву директора розглядають.

Там сума має бути на пошкодження майна. Зараз матеріали зареєстровані до ЕОР, проведемо перевірку. Опитаємо всіх учасників, а потім буде ухвалене рішення, — зазначає слідчий відділу поліції Кропивницького Сергій Вовкогон.

Між тим, до правоохоронців вже звернулися і батьки учнів, бо певні, що під час публічного покарання були порушені усі права їхніх дітей, і школярі отримали серйозну психологічну травму.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...