В’язниці на продаж: Мінюст озвучив подробиці

Опубліковано: 12.09.2020. Автор: .

В’язниці на продаж: Мінюст озвучив подробиці
Фото ілюстративне.

У Міністерстві юстиції розповіли, що вони виставлять на продаж в’язниці, у яких понад рік не жили засуджені. Про це повідомили у пресслужбі Мін’юсту.

Установи дійсно перебувають у поганому технічному стані. Але ми розуміємо, що покупець навряд чи захоче займатися цими приміщеннями саме як в’язничною інфраструктурою. Скоріше за все, відбудеться зміна їхнього цільового призначення і будуть побудовані нові приміщення, – сказала заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

Вказано, що об’єкти інфраструктури пенітенціарної системи підуть з молотка на електронних аукціонах через майданчик ProZZorro.Продажі. Стартова вартість об’єктів – це їхня балансова вартість.

На продаж виставлені приміщення, в яких вже щонайменше рік не жили засуджені, а ці установи не функціонували як в’язниці. Вони свого часу були закриті, законсервовані, і наразі їх просто охороняють, обслуговують за рахунок державних коштів, але не як діючі в’язниці, – цитує пресслужба слова Олени Висоцької.

За інформацією колег з УНН, всю технічну інформацію про стан, площу приміщень, про земельні ділянки, на яких вони розташовані, в процедурі торгів потенційні покупці-інвестори зможуть отримати як учасники такого аукціону.

Офіційно торгів по продажу в’язниць ще немає. Наразі ми перебуваємо в процесі підготовки необхідних документів. Але ми завчасно публічно оголошуємо про такий продаж для того, аби, по-перше, якомога більше коло потенційних покупців змогло дізнатись про таку нашу ініціативу і про можливість придбати ці приміщення. А по-друге, для того, щоб торги відбулись на відкритому прозорому аукціоні і державне майно було відчужене за справедливою ринковою ціною, – додала заступниця міністра юстиції.

Нагадаємо, великий розпродаж в’язниць Міністерство юстиції України анонсувало ще в серпні .

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...