Сертифікат за грати: стало відомо, які в’язниці користуються найбільшим попитом серед українців

Опубліковано: 13.09.2020. Автор: .

Сертифікат за грати: стало відомо, які в’язниці користуються найбільшим попитом серед українців
Фото ілюстративне.

В Україні сьогодні функціонує понад сто пенітенціарних установ різного режиму – колонії, в’язниці, СІЗО. Не в кожній є платні камери і не скрізь продають сертифікати. Але там, де це впровадили, – йде жвава «торгівля». Де найбільше купують – розбиралися колеги з сайту «Сьогодні».

Як вдалося з’ясувати журналістам видання, в Україні продали подарункових сертифікатів на платні камери в тюрмах вже більш, аніж на 35 тис. грн.

Найбільш популярними є подарункові сертифікати в одному з найвідоміших СІЗО країни і «легендарній» в’язниці. Сертифікатів на камери в столичному слідчому ізоляторі, в знаменитій «Лук’янівці» купили на 23 тис. 648 грн.

Друге і третє місця в списку «популярних в’язниць» посіли не менш відомі виправні установи – тюрми у Львові і Луцьку. Тут таких сертифікатів в цілому продали на 6200 грн.

Але такі сертифікати продають практично в кожному регіоні, де є «відомі у вузькому колі зони». Наприклад, до списку «бестселерів» потрапили колонії і СІЗО Закарпатської, Харківської та Івано-Франківської областей. За даними Мін’юсту, за останні два місяці подарункових сертифікатів на тутешні камери було продано більше, аніж на 3 тис. грн.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...