«Задоволення від їжі і сексу — від бога»: Папа Франциск розвінчав «надмірну старанність» церкви

Опубліковано: 13.09.2020. Автор: .

«Задоволення від їжі і сексу — від бога»: Папа Франциск розвінчав «надмірну старанність» церкви

Папа Римський Франциск зробив заяву про те, що задоволення від добре приготованої їжі або статевого акту, здійсненого з любов’ю, є «божественними». За його словами, ці задоволення несправедливо стали жертвами «надмірної старанності» з боку Церкви в минулому.

Ці слова Папи Франциска є в опублікованій книзі італійського письменника і гурмана Карло Петріні TerraFutura, бесіди з Папою Франциском про інтегральну екологію, передає France 24, пише НВ.

Задоволення виходить безпосередньо від Бога, воно не католицьке, не християнське чи яке-небудь ще, воно просто божественн, – сказав Папа Франциск Петріні.

За словами Папи, «церква засуджувала нелюдське, грубе і вульгарне задоволення», але «завжди приймала людське, просте, моральне задоволення».

Папа Франциск визнав, що в минулому у Церкві мали місце «надмірні моральні норми», які заперечували задоволення, але, за його словами, це «неправильна інтерпретація християнського послання».

Задоволення від їжі потрібне для того, щоб підтримувати здоров’я, харчуючись, точно так само, як сексуальне задоволення потрібне для того, щоб зробити любов красивішою і гарантувати збереження виду, – сказав Папа Римський.

За його словами, протилежні погляди «завдали величезної шкоди, яка в деяких випадках все ще відчувається сьогодні».

Задоволення від їжі і сексуальне задоволення виходять від Бога, – підсумував Папа Франциск.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...