Через карантин перевізники Львівщини заговорили про підвищення вартості проїзду у маршрутках області

Опубліковано: 15.09.2020. Автор: . Львівська область

Через карантин перевізники Львівщини заговорили про підвищення вартості проїзду у маршрутках області

Карантинні обмеження вкрай негативно відбиваються на роботі громадського транспорту. Постійні зміни зон карантинних обмежень впливають на прийняття непопулярних рішень перевізниками – автотранспортні підприємства переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення, повідомили у ЛОО ВГО «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників».

Тож слід очікувати наступних змін:

  • мінімальна вартість проїзду (тариф у першій зоні до 6 км) зросте до 10 (десяти) гривень;
  • тариф на наступні зони зросте залежно від внутрішніх затрат кожного підприємства, на 5 – 10 відсотків від чинного тарифу станом на 1.08.2020 року.

Основні причини таких змін – вартість пального на ринку постійно зростає  і досягла максимальних розмірів за останній рік. Окрім того, зростання розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня до 5 тис. гривень суттєво вплинуло на розмір податкового навантаження автотранспортних підприємств в умовах зниження прибутків через карантинні обмеження, кажуть перевізники.

Також далося взнаки обмеження кількості пасажирів, які одночасно можуть перебувати в салоні автобуса.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...