Не протримався і кількох днів: на Тернопільщині звільнили прокурора, який у перший робочий день напився та заявив, що буде «їб*ти підлеглих, як тупих свиней»

Опубліковано: 18.09.2020. Автор: . Тернопільська область

Не протримався і кількох днів: на Тернопільщині звільнили прокурора, який у перший робочий день напився та заявив, що буде «їб*ти підлеглих, як тупих свиней»

30-річного Миколу Петришина звільнили за п’янку на робочому місці та невідповідну поведінку. Сам  же прокурор заявив, що нічого такого не було.

Прокурора Тернопільської області Миколу Петришина, призначеного на посаду 14 вересня,  звільнили через кілька днів. Про це повідомив Центр протидії корупції на своїй сторінці в Facebook.

Зазначається, що прокурор влаштував на робочому місці банкет, на якому пообіцяв підлеглих «їб*ти як тупих свиней», якщо ті «не будуть виконувати будь-які накази».

Наступного дня Петришин заявив, що ніякого банкету не було. Однак 16 вересня в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратур, і йому рекомендували подати у відставку:

Офіційна причина звільнення – це нерозуміння з колегами, а неформальна – п’янка на робочому місці і невідповідна поведінка, – йдеться у повідомленні ЦПК.

Микола Петришин народився 1 травня 1990 року в місті Яворів Львівської області. У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України. З серпня 2012 року працював на посадах слідчого, старшого слідчого Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Західного регіону України, слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу слідчого управління Генеральної прокуратури України, слідчого з особливо важливих справ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, проходив службу на посаді військового прокурора Донецького гарнізону, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

За інформацією ЦПК, за останні пару років у нього у власності з’явилися 2 квартири, 200-метровий будинок у Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі.

Свої численні статки пояснив так: «У мене красива дружина, вона займається бізнесом».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...