В Україні стартували навчання Rapid Trident: з’явилося видовищне відео міського бою

Опубліковано: 18.09.2020. Автор: . Львівська область

В Україні стартували навчання Rapid Trident: з’явилося видовищне відео міського бою

17 вересня, на Львівщині стартували масштабні міжнародні навчання Rapid Trident-2020, участь у яких візьмуть чотири тисячі військових з України та дев’яти держав НАТО.

Як пише «Обозреватель» із посиланням на «АрміяInform», воїни вже встигли відпрацювати перше навчальне завдання, яким стало ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

У межах навчання, поки штаби відпрацьовують поставлені перед ними завдання, особовий склад одного з батальйонів окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, який бере участь у міжнародному навчанні, відпрацював локалізацію та знищення групи умовного противника, що засіла у міській забудові, – розповів співкерівник навчань з української сторони полковник ЗСУ Дмитро Красильников.

Зазначимо, що навчальна ділянка «Бій у місті», де відпрацьовували свою майстерність воїни, – це справжнє місто у мініатюрі. Тут є одно-, дво- та триповерхові житлові споруди, є будівлі адміністративного призначення, виробничі цехи, церква та ціла мережа підземних комунікацій.

Така різноманітність необхідна для того, щоби військовослужбовці навчились діяти у різних типах споруд, звикли правильно пересуватись, прикривати один одного та завчасно виявляти ворожі засідки.

Легкого штурму не вийшло, адже протидіяли бійцям мотопіхоти спеціально підготовлені бійці підрозділу позначення практичних дій противника, так званого OPFOR. Їхня специфіка – робити силові сценарії  максимально непередбачуваними для підрозділів, які навчаються.

Нагадаємо, крім України та США, в Rapid Trident-2020 також беруть участь представники Великобританії, Литви, Німеччини, Данії, Канади, Польщі, Румунії, командування НАТО, особовий склад LITPOLUKRBRIG – Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького. Навчання передбачають проведення командно-штабної та польової фаз, відпрацьовування тактичних елементів і протистояння гібридним формам збройної агресії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...