У Кривому Розі вісімнадцяту добу страйкують шахтарі. Під землею залишаються 154 гірники

Опубліковано: 20.09.2020. Автор: . Дніпропетровська область

У Кривому Розі вісімнадцяту добу страйкують шахтарі. Під землею залишаються 154 гірники

Вісімнадцяту добу в чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату триває підземний страйк. 154 гірники залишаються в шахтах. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець в Facebook.

За його словами, переговори з керівництвом КЖК, які велися в суботу, 19 вересня, так і не принесли бажаних результатів для гірників, консенсунс щодо підвищення рівня зарплат не знайдений.

Як я говорив, консенсусу в переговорах, в частині що стосується рівня підвищення зарплат, вчора не знайдено. У Кривому Розі та Києві тривають акції на підтримку шахтарів, – написав Волинець.

Нагадаємо, 2 вересня на Криворізькому залізорудному комбінаті (КЖК) в Дніпропетровській області гірники шахти «Жовтнева» почали безстроковий страйк, вимагаючи підвищити зарплату до 1000 доларів, поліпшити умови праці і повернути пільги, скорочені в 2016 році. Тоді список пільгових категорій скоротився, і частина працівників втратила право на ранній вихід на пенсію і на її підвищений розмір. Страйкуючі вимагають повернення пільгового стажу за списками 1,2 і припинення порушень при атестації, яка на їхню думку пройшла з порушеннями, і менеджмент комбінату, причетний до цього, повинен бути звільнений.

7 вересня до них долучилися в Дніпропетровській області гірники шахти «Батьківщина», а 8 вересня – колеги з шахт «Гвардійська», «Тернівська».

10 вересня гірники не прийняли пропозиції адміністрації КЖК про підвищення зарплат поверховий робочим на 20% і на 10% підземним і продовжують наполягати на своїх вимогах.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...