90-річний хореограф Григорій Чапкіс одружився четвертий раз

Опубліковано: 21.09.2020. Автор: .

90 річний хореограф Григорій Чапкіс одружився четвертий раз

Суддя шоу «Танці з зірками», 90-річний хореограф Григорій Чапкіс одружився четвертий раз. Про це він повідомив під час прямого ефіру шоу.

Цього року я відзначив 90-річчя і знову одружився. І купив нову квартиру. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя, – заявив Чапкіс.

Хто його нова дружина, артист не говорить. Відомо лише, що вона молодша за Григорія на 51 рік і є ровесницею його внучки – 39-річної Ганни Саффрончік, пише Караван.

Григорій Чапкіс до цього вже тричі був одружений і має двох дітей (дочка і сина) і двох онучок.

Перший роман – царство їй небесне. Друга дружина – ми розійшлися через звичайну причину, це буває у кожного! Вона хоче жити в Америці, а я хочу жити в Україні. Вона зараз живе в Америці – там мій син. Він зробив велику кар’єру, а я в Києві! А третя дружина … Ми прожили з нею 24 роки. І коли вона пішла на пенсію – ми розійшлися », – розповів хореограф в програмі «ЖВЛ» на «1 + 1».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...