«Бог любить усіх дітей своїх»: Папа Римський підтримав ЛГБТ-підлітків

Опубліковано: 22.09.2020. Автор: .

«Бог любить усіх дітей своїх»: Папа Римський підтримав ЛГБТ підлітків

Папа Римський Франциск висловив свою підтримку молоді, що ідентифікує себе як представники ЛГБТ-спільноти. Під час приватної зустрічі з батьками ЛГБТ-підлітків він сказав, що «Бог любить усіх дітей своїх». Про це CNN розповіла віцепрезидентка асоціації батьків ЛГБТ-дітей Італії Мара Ґрассі, яка була присутня на зустрічі.

За словами Ґрассі, Папа Римський зустрівся з представниками асоціації 16 вересня. Там Франциск сказав: «Бог любить усіх дітей своїх». Він не назвав прямо ЛГБТ-підлітків, але, як пояснила Ґрассі, слова Папи прозвучали так, що під ними малися на увазі всі діти, зокрема й ЛГБТ, пише Громадське.

Папа Римський додав, що католицька Церква «також має любити всіх чоловіків і жінок».

Ґрассі також розповіла, що подарувала Франциску книгу про досвід виховання ЛГБТ-дітей і підлітків та футболку із веселковим принтом і написом «Любов не боїться».

Святий Престол публічно не коментував зміст зустрічі, але підтвердив, що вона справді відбулася.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск відомий своїми досить ліберальними висловлюваннями. Нещодавно він розповів, що задоволення від їжі та сексу йде від Бога, а раніше Церква засуджувала це, бо неправильно розуміла християнське послання.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...