Понад 60 криворізьких шахтарів 26-ту добу продовжують підземний протест

Опубліковано: 28.09.2020. Автор: . Дніпропетровська область

Понад 60 криворізьких шахтарів 26 ту добу продовжують підземний протест

На ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (Дніпропетровська обл.) 28 вересня продовжують протестувати 62 гірника, повідомив на сторінці в Facebook лідер Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

62 працівника шахт «Жовтнева» і «Батьківщина» КЗРК продовжують підземний протест, – йдеться в повідомленні.

Так, під землею залишаються 24 людини в шахті «Жовтнева» і 38 – в шахті «Батьківщина».

Крім того, до гірників, які протестують 26 діб, приєдналися дві сігналістки – вчора в третю  зміну жінки відмовилися підніматися на поверхню, написав Волинець,

Нагадаємо, протести шахтарів у Кривому Розі почалися 3 вересня. Пізніше стало відомо, що шахтарі піднялися на поверхню для проведення переговорів з керівництвом. Працівники озвучили свої вимоги – підвищення заробітної плати на 30%. Однак не отримали позитивної відповіді від керівництва. Переговори тривали 5 хвилин, після чого гірники повернулися в шахту, пише 112.ua.

Кілька днів тому адміністрація «Криворізького залізорудного комбінату» зупинила виробництво і закликала шахтарів піднятися на поверхню для проведення переговорів. Крім того, адміністрація звернулася в правоохоронні органи з проханням примусово припинити порушення законодавства, що блокує виробничий процес і майно підприємства.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...