Українців просять утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, близьких до зони бойових дій

Опубліковано: 28.09.2020. Автор: .

Українців просять утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, близьких до зони бойових дій

Посольство України в Азербайджані закликає громадян України утриматися від поїздок до регіонів Азербайджану, розташованих біля зони бойових дій, у зв’язку із загостренням безпекової ситуації на лінії зіткнення між збройними силами Вірменії та Азербайджану.

Посольство закликає громадян України проявляти пильність та обережність під час дії воєнного стану, введеного в Азербайджані у зв’язку із загостренням військово-політичної ситуації в країні. У цьому контексті закликаємо уникати будь-яких публічних заходів, які не санкціоновані офіційною владою Азербайджанської Республіки, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому посольством.

Також у дипломатичній місії рекомендують дотримуватися обмежень, передбачених законодавством Азербайджану під час дії комендантської години з 21:00 до 6:00, впровадженої з 28 вересня в містах Баку, Гянджа, Сумгаїт, Євлах, Мінгячевір, Нафталан, Абшеронському, Джебраїльському, Фізулінському, Агджабедінському, Бейлаганському, Агдамському, Бардінському, Тертерському, Геранбойському, Гейгельскому, Дашкесанському, Гедабейському, Товузському, Шамкірському, Газахському та Агстафінському районах.

Інформуємо, що в районах, де введено комендантську годину, заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних дозволів та документів, що засвідчують особу; встановлено спеціальний режим в’їзду-виїзду та діють обмежувальні заходи щодо використання транспортних засобів. У разі необхідності, для визначеної категорії громадян, спеціальний дозвіл можна отримати за допомогою порталу icazələr icazə-e.gov.az, – йдеться в повідомленні.

В екстрених випадках, пов’язаних із загрозою життю і здоров’ю громадян України на території Азербайджану, в посольстві просять негайно телефонувати за номером своєї гарячої лінії: +994502557518 (мобільний) або телефон чергового +994124494095 (стаціонарний). Крім того, можна надіслати повідомлення на електронну адресу посольства emb_az@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, в неділю, 27 вересня,  вранці почалося загострення конфлікту в Карабаху. Пізніше в той же день президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про просування військ в Карабасі, азербайджанські військові опублікували відео зі знищенням вірменської техніки.

Вірменія своєю чергою повідомила про знищення двох вертольотів ЗС Азербайджану і трьох безпілотних літальних апаратів в Карабасі, а також оголосила мобілізацію і воєнний стан. Також вірменський прем’єр Нікол Пашинян заявив, що Єреван може визнати незалежність Нагірного Карабаху.

Азербайджан теж оголосив про введення воєнного стану в окремих регіонах республіки.

Учасники конфлікту повідомляли, що з обох сторін є втрати і поранені, в тому числі серед цивільних.

Понад 20 тисяч добровольців з Росії мають намір приєднатися до бойових дій в Нагірному Карабаху на стороні Вірменії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...