«Вчителі під час карантину виконують подвійну роботу, яку треба оплачувати», – освітній омбудсмен

Опубліковано: 30.09.2020. Автор: .

«Вчителі під час карантину виконують подвійну роботу, яку треба оплачувати», – освітній омбудсмен

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що права вчителів порушуються, коли їм ділять один клас на два (частина дітей ходить до школи, а частина вчиться дома). Навантаження збільшується, тому більшою має стати і зарплата. Про це він заявив в інтерв’ю Главкому.

Це означає майже подвійну роботу вчителя. Більше того, робота вчителя в режимі онлайн більш насичена і потребує більше енергії, сил і часу, ніж робота в звичайному режимі. Ми це вже побачили навесні. Деякі школи не впоралися з цим, але не всі. Саме тому потрібно дозволити вводити іншу тривалість уроків, а у нас вона визначена. Це також вимагає відповідної техніки і ресурсів, це дуже складно, – говорить Горбачов.

Освітній омбудсмен повідомив, що 18 серпня надіслав листа до Кабміну з проханням негайно винести на розгляд питання освітньої субвенції для подолання негативних наслідків карантину. Офіційно відповіді не отримав, але нібито бачив вже поданий до парламенту проєкт бюджету.

Він мене не те щоб зовсім втішив, але він обнадійливий. Там є певні речі, які були запропоновані, – сказав Горбачов.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...