Уряд Італії може продовжити режим надзвичайного стану до лютого 2021 року

Опубліковано: 01.10.2020. Автор: .

Уряд Італії може продовжити режим надзвичайного стану до лютого 2021 року

Уряд Італії розглядає можливість продовження надзвичайного стану через зростання захворюваності на COVID-19. Про це повідомляє Апѕа. Термін чинного надзвичайного стану спливає 15 жовтня, але епідеміологи рекомендують його продовжити.

Також міністр юстиції Італії запропонував провести телемарафон, щоб переконати італійців користуватися додатком Immuni. Додаток відстежує контакти між людьми і попереджає користувачів, потенційно схильних до зараження коронавірусом.

Зазначимо, що режим надзвичайного стану в Італії оголосили ще в січні. Італія стала першою країною в Європі, яка запровадила НС на своїй території. 29 липня режим надзвичайного стану було продовжено до 15 жовтня. За продовження проголосувала більшість сенаторів.

Зазначимо, за даними сайту Worldometers, Італія перебуває на 19-му місці у світі і на 5-му в Європі за кількістю поширення вірусу.  Станом на 1 жовтня в країні зафіксовано 314861 випадок коронавірусної хвороби, з них 35,8 тисячі осіб померли, 227,7 тисячі одужали.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...