В Україні може забракнути лікарів для лікування пацієнтів із COVID-19

Опубліковано: 02.10.2020. Автор: .

В Україні може забракнути лікарів для лікування пацієнтів із Covid 19

В Україні продовжує стрімко зростати кількість хворих COVID-19, а також показник госпіталізації хворих. Можливості системи охорони здоров’я вже були збільшені вдвічі, але «є межа», і скоро може банально не вистачити медиків на всіх хворих. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

Ми постійно вводимо нові лікарні для лікування хворих на COVID-19, нарощуємо тестування, збільшуємо кількість ліжок з піднесеним киснем. За 6 місяців була проведена дуже велика кропітка робота. Можливості нашої системи були збільшені вдвічі… Але в будь-якій системі є своя межа. Ми можемо скільки завгодно вводити нові ліжка, підводити кисень, але у нас банально може не вистачити медичних працівників, які надають медичну допомогу, – сказав Максим Степанов.

Він закликав усіх дотримуватися карантинних заходів для запобігання поширенню інфекції. І зазначив, що зараз лікування в умовах стаціонару проходять 15797 інфікованих коронавірусом людей. Упродовж минулої доби до українських лікарень госпіталізували 801 людину.

Нагадаємо, сьогодні в Україні зафіксували абсолютний антирекорд – понад 4600 випадків COVID-19 за добу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...