Білоруський телеканал назвав Україну «колишньою УРСР»

Опубліковано: 04.10.2020. Автор: .

Білоруський телеканал назвав Україну «колишньою УРСР»

СТБ (Столичне ТБ) – державний телеканал Білорусі, у випуску новин за 3 жовтня підписав Україну як «колишню УРСР». Також у програмі використовували титри «Колишня Радянська Литовська Республіка» та «Колишня Польська Народна Республіка».

Канал підготував сюжет про високий добовий рівень коронавірусу в Україні. Окрім цього, державний телеканал підготував сюжет про те, що литовці цікавляться, чиїм коштом білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська мешкає «у кращому готелі країни», а не в центрі для біженців. У цьому випадку Литву протитрували як «колишню Радянську Литовську Республіку».

Інший сюжет випуску присвячений Польщі, яку підписали як «колишня Польська Народна Республіка». У ньому йдеться про проблеми з порушенням прав дітей.

Зазначимо, що ані Литва, ані Польща, ані Україна не визнають результати президентських виборів у Білорусі, на яких «переміг» Олександр Лукашенко. Відповідно, його не визнають президентом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...