«Казав, що мозок, наче у мавпи»: на Одещині врятований від суїциду школяр розповів про образи вчителя

Опубліковано: 05.10.2020. Автор: . Одеська область

«Казав, що мозок, наче у мавпи»: на Одещині врятований від суїциду школяр розповів про образи вчителя
Скрін з відео.

Надзвичайна ситуація сталася днями у місті Кілія Одеської області. 15-річний школяр Павло Косенко просто на уроці перерізав собі горло. На щастя, школяра врятували, і про причини такого вчинку він розповів журналістам телеканалу «Україна».

За словами підлітка, до самогубства він готувався тиждень і написав три передсмертні записки. В одній з них школяр зізнався, що його «дістав предмет хімія», а його викладач нібито систематично затравлював учня.

У дев’ятому класі він сказав, що мені в десятий клас не потрібно, що я занадто тупий для десятого класу. Казав: «У тебе мозок, як у мавпи. Тільки мавпа не зможе зрозуміти хімію», – поскаржився Павло.

Зараз хлопець шкодує про свій вчинок і зізнається, що спроба суїциду була дурістю.

Треба було вирішити більш розумно. Потрібно було всім говорити про це. Те, що я зробив, це було нерозумно. Я після цього полюбив життя, – каже він.

У той же час мати хлопчика розповіла, що вже не раз ходила до класної керівниці зі скаргами на вчителя хімії, проте це не допомагало.

Сам же викладач Віктор Кущев спростовує всі звинувачення підлітка в цькуванні.

Такого не було. Запитайте у інших. Я ніколи дітей не називаю такими словами. Я можу в загальному сенсі сказати, що ти – погана людина, що у тебе недоліки. Але ображати – ніколи, – заявив педагог.

За його словами, на уроці того дня назвав прізвище Павла тільки один раз.

Під час уроку я пояснював, як треба нумерувати атоми. Випадково вийшло, що я його першим назвав. Косенко вправі ось так робити, а Голіков – ось так, інший варіант показую на дошці, – розповів учитель.

Свою провину він визнає частково, так як, за його ж словами, просто не знайшов педагогічного підходу до підлітка. Тепер в ситуації повинна буде розібратися спеціальна комісія.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...