Королівська опера в Лондоні «пустить з молотка» цінну картину, аби вижити в умовах коронакризи

Опубліковано: 05.10.2020. Автор: .

Королівська опера в Лондоні «пустить з молотка» цінну картину, аби вижити в умовах коронакризи

Королівська опера в Лондоні змушена виставити на торги картину Девіда Хокні, яка належить їй. За полотно сподіваються отримати близько 18 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 23 мільйонів доларів), що дозволить театру вижити в умовах кризи, викликаної новим коронавірусом, повідомляє The Guardian.

Полотно, яке збираються продати, це портрет Девіда Вебстера, який керував Королівської оперою протягом 25 років (з 1945-го по 1970 роки). Опера отримала його у власність в 1970-х роках.

Картину виставлять на торги аукціонного дому Christie’s. Оціночна вартість полотна складає 11-18 мільйонів фунтів стерлінгів. Продаж картини – один з пунктів плану по збереженню театру під час коронакризи. Серед інших пунктів – скорочення штату і збір пожертвувань. Театр також має намір отримати позику від фонду екстреної допомоги мистецтву.

Це дійсно складний виклик. Але ми повинні поглянути в обличчя ситуації, з якою зіткнулися, і якщо ми зможемо вижити, ми повернемося до найму співробітників в майбутньому, – заявив виконавчий директор Королівської опери Алекс Бірд.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...