Тернопільського прокурора, який обіцяв «@бать» підлеглих «як тупих свиней», підвищили і перевели в Київ

Опубліковано: 06.10.2020. Автор: .

Тернопільського прокурора, який обіцяв «@бать» підлеглих «як тупих свиней», підвищили і перевели в Київ

Одіозного колишнього прокурора Тернопільської області Миколу Петришина, звільненого за пиятику та матюки на робочому місці, призначили заступником голови Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону. Тепер він працює в Києві на Печерську, пише Фраза.

Петришина звільнили зі скандалом через три дні після призначення за негідну поведінку на робочому місці. Однак після цього він отримав призначення в Спеціалізованій прокуратурі у військовій і оборонній сфері Центрального регіону України. Як повідомляє офіційний сайт відомства, на даний момент він обіймає посаду заступника керівника прокуратури Олексія Хоменко.

Тут же можна побачити, що офіс прокуратури знаходиться в Печерському районі Києва.

Тернопільського прокурора, який обіцяв «@бать» підлеглих «як тупих свиней», підвищили і перевели в Київ

Нагадаємо, 14 вересня Микола Петришин отримав посаду прокурора Тернопільської області. У той же день він влаштував на робочому місці банкет, під час якого примушував підлеглих до повного підпорядкування. А якщо вони не будуть цього робити, то Петришин обіцяв їх «@ бать, як тупих свиней». Через два дні в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури, на якому йому рекомендували піти у відставку.

При цьому, за даними ЦПК, у 30-річного прокурора за останні роки з’явилося дві квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі. Свою спроможність прокурор пояснив тим, що у нього гарна дружина, яка займається бізнесом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...