Автопарк «Рівнеоблводоканалу» поповнився унікальним спецавтомобілем

Опубліковано: 07.10.2020. Автор: . Рівненська область

Автопарк «Рівнеоблводоканалу» поповнився унікальним спецавтомобілем

Автопарк комунального підприємства «Рівнеоблводоканал» поповнився новою унікальною технікою. Каналопромиваюча машина типу КО-503КП на базі шасі МАЗ- 5340С2 обійшлася обласному бюджету у  3 млн гривень. Однак для підприємства це незамінна річ.

Високопродуктивна прочищувальна машина для гідродинамічної промивки систем дренажної і зливової каналізації призначена для очищення зливових каналізаційних труб від опадів і засмічень. Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідравлічної системи та додаткового обладнання. Насос і барабан з рукавом розміщені в опалювальних відсіках, що дозволяє використовувати машину протягом року.

Її придбали через систему «Prozorro». Кошти виділили відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 29 листопада 2019 року для виконання програми «Розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» на 2019-2026 роки.

Автопарк «Рівнеоблводоканалу» поповнився унікальним спецавтомобілем

На офіційній презентації були присутні голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який, своєю чергою, привітав підприємство з оновленням.

Це чергова обнова. Взимку ми передали підприємству два нових автомобілі для перевезення аварійних бригад і газозварювальні апарати. Нова техніка значно оптимізує роботу підприємства. А це позитивно позначиться і у наданні послуг для наших людей, – сказав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та вручив ключі від нового автомобіля.

Директор «РІвнеоблводоканалу» Андрій Карауш зазначив, що це унікальний для комунальних підприємств, надзвичайно маневрений, високопродуктивний автомобіль.

Легке управління та  комфортні умови праці для оператора автомобіля, дозволять оптимізувати робочі процеси та скоротити трудовитрати, час виконання аварійних та планових ремонтних робіт,  радіємо тому, що попри всі труднощі, ми оновлюємося і зростаємо, — зазначив пан Карауш.

Це вже шостий спецавтомобіль, яким цьогоріч поповнився автопарк підприємства.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...