Пожежа на російських військових складах: кількість постраждалих зросла до восьми, вогонь знищив дев’ять будинків

Від учора у Рязанській області РФ горять закинуті військові склади. Вогонь охопив занедбану артилерійську частину із залишеними боєприпасами розформованої ракетно-артилерійської частини, яка знаходиться в селищах Скопинськ і Ряжськ. У зв’язку з цим в області введено режим надзвичайної ситуації, а кількість постраждалих зростає.
Як повідомляє Telegram-канал NEXTA, на момент вибуху на складах зберігалося не менше 75 тисяч тонн артилерійського озброєння. Розліт вибуху боєприпасів може сягати близько 20 кілометрів. Станом на ранок 8 жовтня частота вибухів посилилася до трьох в хвилину.
Російські ЗМІ, посилаючись на Міністерство здоров’я РФ, пишуть про вісім постраждалих осіб, п’ятеро із них перебувають у лікарні. Усі вони – місцеві мешканці, один чоловік у важкому стані знаходиться в реанімації.
Своєю чергою, керівник Рязанської області Микола Любимов розповідав, що повністю евакуйовані жителі шести населених пунктів в радіусі 25 кілометрів. Всього фахівцями МНС із 14 населених пунктів вивезено понад 2300 осіб.
Відомо, що повністю вогонь знищив дев’ять будинків, які знаходилися в безпосередній близькості від складів. Є пошкоджені будинки на території військового містечка селища Желтухінський. Режим НС вже введений. Ми підключаємо всі сили і засоби, всі служби працюють якісно і оперативно. У гасінні пожежі беруть участь підрозділи МНС, військовослужбовці, задіяна спеціальна військова техніка, в тому числі пожежні танки і броньовані пожежні автомобілі, плануємо підключити також авіацію, – сказав він.
Відео: Телеграм-канал NEXTA Live.