Передчасні канікули, дистанційне навчання та збільшені штрафи: як уряд планує боротися з пандемією COVID-19

Опубліковано: 11.10.2020. Автор: .

Передчасні канікули, дистанційне навчання та збільшені штрафи: як уряд планує боротися з пандемією Covid 19

Про це в Facebook повідомив глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.  За його словами, в світі епідемія набирає обертів. Але в Україні ситуація цілком контрольована.

Серед пріоритетів уряду: зміцнення системи охорони здоров’я; виборчий карантин; реальна відповідальність для керівників за недотримання карантину.

Що стосується 10 кроків, то вони наступні:

  • Вищі навчальні заклади переводять на дистанційне навчання.
  • Осінні канікули в школах пропонують почати вже наступного тижня до 15 жовтня.
  • У «червоних» і «помаранчевих» зонах закладу громадського харчування – ресторани, клуби – можуть працювати тільки до 22:00.
  • Міністерству охорони здоров’я доручено збільшити запаси засобів індивідуального захисту і медичних препаратів, які застосовуються при лікуванні ускладнень коронавірусної хвороби.
  • У Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних установ першої та другої хвилі. У Києві імовірним місцем розглядають Палац спорту.
  • Щоб збільшити кількість ліжкомісць до прийняття пацієнтів з COVID-19 готують відомчі лікарні та установи, підпорядковані Медичній академії наук.
  • До роботи в інфекційних лікарнях привертають інтернів та студентів старших курсів медичних вузів.
  • Міністерство охорони здоров’я має збільшити кількість ПЛР-тестів з 30-35 тис. до 50 тис. на добу.
  • До кінця жовтня місцева влада повинна обладнати 80% ліжкомісць з подачею кисню.
  • «Ситуація серйозніша, ніж будь-коли»: у чотирьох областях та в столиці лікарняні ліжка для хворих на COVID-19 завантажені більше ніж на 70%

Верховна Рада розгляне зміни до закону, якими введе штраф 3400-5100 грн для підприємств, підприємців, установ, організацій, які пропустили в громадське приміщення або громадський транспорт людей без одягнених респіраторів або захисних масок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...