Вперше в історії національна збірна України перемогла іспанців

Опубліковано: 14.10.2020. Автор: .

В рамках 4 туру Ліги націй футболісти національної футбольної збірної здобули історичну перемогу над грізною «фуріею Роха».

У домашньому поєдинку Ліги націй, який відбувся в Києві, збірна України з мінімальним рахунком обіграла національну команду Іспанії, яка має в своєму складі талановитих молодих і досвідчених футболістів. Поєдинок закінчився із рахунком 1:0 на користь «синьо-жовтих».

У першому таймі іспанці володіли незаперечною перевагою, проте українці грали акуратно і змогли зберегти свої ворота в недоторканності. 0:0 до перерви.

Після перерви українці стали грати більш вільно, і все-таки знайшли свій шанс в контратаці – після пасу Ярмоленка без зближення відмінно пробив Циганков.  Прицільний удар українця змусив капітулювати одного з кращих воротарів в світі Давида де Хеа, а також всю оборону на чолі з чемпіоном світу Серхіо Рамосом.

Перемога над збірною Іспанії стала першою в українській історії. Раніше збірні зустрічалися шість разів: 1 – нічия і п’ять поразок із загальним рахунком 14:4.

Нагадаємо, 3 вересня на стадіоні «Арена-Львів» відбувся матч Ліги Націй УЄФА 2020-2021 між національними збірними командами України та Швейцарії. Правда, через карантин глядачів не було.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.