В Стамбулі відкривається виставка робіт українських художників

Опубліковано: 15.10.2020. Автор: .

В Стамбулі відкривається виставка робіт українських художників
Поліна Сьомочкіна.

В Стамбулі сьогодні ввечері відкриється виставка робіт українських художників – учасників унікального мистецького проєкту Istanbul Artist Residency, засновницею і реалізаторкою якого є українська мисткиня  Поліна Сьомочкіна.

Istanbul Artist Residency – це простір для колективної творчості художників та співпраці кураторів. Сама ідея такої резиденції не нова, вони існують у світі та Україні також. Але саме в Стамбулі такого не було. Ідея резиденції – робота художників разом, в одному приміщенні, вихід за звичні рамки, обмін досвідом та, що дуже важливо, – представлення художника та його роботи, – розповіла журналістам Укрінформу Сьомочкіна.

Вона зізналася, що почувається везучою в Стамбулі, оскільки досить неочікувано, завдяки сприянню Стамбульського фонду культури та мистецтв (Istanbul Kültür Sanat Vakfı) вдалося знайти ідеальну для облаштування резиденції локацію у відомому стамбульському районі Акаретлер в Бешікташі.

Торік на Istanbul Artist Residency були представлені лише українські художники. Цього року участь беруть п’ять українських митців: Денис Струк, Сергій Савченко, Поліна Щербина, Юрій Коваль, Ніна Мірашкіна та по одному художнику від Туреччини, Іспанії, Греції та ПАР.

Кожен учасник Istanbul Artist Residency 2020 працював під певною концепцією. Загальна ж концепція виставки – колективна пам’ять. На неї надихнула творчість Дениса Струка, його робота «Палімпсести».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...